Transfery na lotnisko - Toruń, Bydgoszcz

Oferta firmy DannyBus obejmuje transfery na lotnisko i z lotniska naszymi nowoczesnymi, bezpiecznymi pojazdami. Zapewniamy wygodny przewóz osób na lotnisko w Bydgoszczy – zarówno w obrębie miasta, jak i spoza niego. Naszą ofertę kierujemy również do firm i instytucji, organizujących wyjazdy służbowe dla swoich pracowników lub przyjmujących delegacje spoza miasta czy z zagranicy.

Dzięki usłudze transferu na lotnisko Klienci nie muszą korzystać z transportu publicznego, taksówek czy prywatnych samochodów. Nasza flota pojazdów umożliwia nam przewóz w komfortowych warunkach zarówno kilku, jak i kilkunastu czy kilkudziesięciu osób (posiadamy autokary 30-osobowe. Zapraszamy do kontaktu z firmą DannyBus, wspólnie wybierzemy dla Państwa najlepszy autokar.

Zalety przejazdu busem

Po podróży samolotem, zwłaszcza dłuższej, konieczność dotarcia jeszcze w określone miejsce w mieście lub poza nim, może być realnym problemem. Nie wszędzie dociera komunikacja miejska, a za przejazd taksówką też trzeba sporo zapłacić – zwłaszcza gdy przewóz dotyczy większej liczby osób. Do tego przyjezdni mogą mieć bagaże – z pewnością będzie wygodniej podróżować autokarem niż samochodem osobowym czy miejskim autobusem. Nic więc dziwnego, że usługa transferów na lotnisko cieszy się coraz większą popularnością i korzysta z niej coraz większa liczba Klientów, w tym firm i instytucji.

Kontakt

P.W. Dannybus

Dariusz Smól
ul. Chmurna 4/3
85-411 Bydgoszcz
Tel.kom.: 514 333 119
Tel.kom.: 514 133 788
NiP 953 165 87 60
REGON 341541482