Busy dla firm i instytucji - szczegóły oferty - Toruń, Bydgoszcz

Naszą ofertę kierujemy również do firm i instytucji. Regularne lub okazjonalne korzystanie z naszych busów może być doskonałą alternatywą dla innych środków transportu. Oferujemy wynajem busów i mikrobusów w korzystnych dla Klientów cenach. Nasze autokary świetnie sprawdzą się do przewozu pracowników na różnego rodzaju szkolenia, konferencje, wyjazdy integracyjne. W takich przypadkach dojazd własnym samochodem lub korzystanie z publicznego transportu mogłoby dla nich być bardzo kłopotliwe. Do tego nie wszędzie można dojechać pociągiem czy autobusem liniowym, a dojazd taksówką będzie nie tylko bardziej kosztowny, ale też kłopotliwy w realizacji przy przewozie większej liczby osób. Skorzystanie z busa wraz z kierowcą jest tu najlepszym dla firmy rozwiązaniem.

Wszystkie nasze pojazdy są bezpieczne i sprawne techniczne, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że dowieziemy Waszych pracowników punktualnie i bez żadnych problemów na konferencję czy szkolenie.

Nasze busy sprawdzą się świetnie również przy transferach na lotnisko.

Dzięki niewygórowanym cenom nasze usługi są dostępne praktycznie dla wszystkich przedsiębiorstw poszukujących rzetelnego, godnego zaufania przewoźnika. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje.

Kontakt

P.W. Dannybus

Dariusz Smól
ul. Chmurna 4/3
85-411 Bydgoszcz
Tel.kom.: 514 333 119
Tel.kom.: 514 133 788
NiP 953 165 87 60
REGON 341541482